| |

V čem spočívá dřevostavba svépomocí a jaké má výhody?

Při touze po vlastním bydlení chceme co nejlepší kvalitu, ale zároveň za co nejnižší cenu, Významnou položkou při zakázce na stavbu domu jsou dělnické práce. Tento náklad je možné snížit díky unikátní stavebnicové technologii dřevostaveb pro výstavbu svépomocí. Podívejte se, jak to celé funguje a pro koho je takový dům vhodný.

Jednoduchá montáž

Hlavní výhoda celého systému spočívá v navržení technologie umožňující jednoduchou výstavbu trvající zlomek času v porovnání s běžnými stavbami. Stavebnicový dům je vhodný pro rodinu plánující nové bydlení. Tato stavebnice se díky nízké ceně vyplatí také nejrůznějším firmám, které potřebují postavit budovy za přijatelné náklady v dostatečné kvalitě.

Ideální pro úsporu nákladů

Pod pojmem dřevostavba svépomocí se neskrývá pouze finanční úspora ohledně samotné výstavby domu, ale šetření dále pokračuje. Vzhledem k tomu, že se jedná o speciálně navržené nízkoenergetické domy, přináší další snížení výdajů za energie nutné pro vytápění. To může být po několika letech značný rozdíl v porovnání s jinou stavbou s horší energetickou náročností. Pro představu je dobré udělat si orientační výpočet momentální i dlouhodobé úspory při pořízení nízkoenergetické dřevostavby.

Kvalita vyráběná na klíč

Firma specializující se na stavebnicový systém J. Group vsází hlavně na kvalitu za dobré ceny. Firma sídlí v Plzni, kde najdete také ukázkový dům. Při výběru vlastního bydlení se můžete podívat do katalogu, nebo zaslat vlastní projekt a domluvit se na jedinečném řešení přesně podle vašich představ. Výroba samotné stavebnice trvá přibližně 30 dní. Následně se řeší doprava, která je poměrně snadná díky skladnému uspořádání jednotlivých dílů. Po postavení základních obrysů je potřeba počítat ještě s dokončovacími pracemi, které spočívají v instalaci sádrokartonu, elektřiny, vody, kanalizace a dalších vnitřních nezbytností.

Podobné příspěvky