| |

Chcete si koupit bazén? Poradíme vám s výběrem

Pokud máte dostatečně velkou zahradu, investujte do moderního plastového bazénu, který využijete především během horkých letních dnů. V případě zastřešení si navíc koupací sezónu výrazně prodloužíte, a to o dva, dokonce i tři měsíce. V daném segmentu působí spousta společností, přičemž k dostání jsou různé druhy bazénů. Jedním z předních výrobců na tuzemském trhu je Rentmil s.r.o., na jehož sortiment se v následujících řádcích zaměříme.

V první řadě záleží na tom, jaké možnosti nabízí zahrada, protože na některou jsou vhodné bazény zapuštěné, na jinou zase nadzemní.

Zapuštěný, nebo nadzemní bazén?

Snem mnoha majitelů rodinných domů je mít plastový bazén zapuštěný do země, které poskytují snadný a pohodlný vstup do vody, což ocení i lidé s omezenou a horší pohyblivostí. Stejně tak bazén bez problémů zastřešíte, a tím pádem se můžete koupat klidně i šest měsíců v roce. Potěší vás také, že bývá na zapuštěný bazén s filtrací akce, a tak se dá zakoupit za přijatelnou cenu. Ještě vám zbydou prostředky i na další příslušenství.

Problém pro někoho bývá nutnost vykopat dostatečnou jámu, do které se potom bazén vloží. Jestliže se takové práci chcete vyhnout, sáhněte po nadzemním bazénu. Stavba takového bazénu je rychlá a během několika dnů se můžete koupat, kdežto realizace zapuštěné varianty je časově náročnější.

Bazénové příslušenství

Zakoupit se dá i další příslušenství k bazénům. Stačí si vybrat mezi bazény v akci a dokoupit ještě třeba ohřev vody, osvětlení, robotický vysavač a podobně. Společnost Rentmil, která bazény vyrábí, vám dokonce ve svém sortimentu nabízí i vhodnou dlažbu, filtraci a zařízení pro úpravu vody.

Mezi příslušenství můžeme počítat i zastřešení. To si můžete koupit hotové, nebo si ho vyrobit sami. Zajisté vám k tomu budou potom nápomocny spojovací materiály. Na předchozím odkazu se prokliknete na firmu, která tyto spojovací materiály dováží ze zahraničí a velké množství. Proto pak může být i cena levnější.

Rentil má momentálně akce na bazény. Podívejte se na stránku www.rentmil.cz a vyberte si řešení, které vám bude vyhovovat po všech stránkách.

Podobné příspěvky