| |

Dřevěná, nebo vinylová podlaha? Na pohled je od sebe nerozeznáte!

Podlaha je spolu s okny základním prvkem interiéru. Po stěnách a stropu zaujímá největší plochu, což znamená, že její barva a materiál do značné míry determinují styl celé místnosti. Její výběr proto je na pořadu dne už v nejranějších fázích stavby či rekonstrukce.

Před výběrem podlahy si především uvědomte, co od ní očekáváte z hlediska provozu a funkce. Budou po ní pobíhat děti a domácí zvířata? Bude zatížena provozem ze zahrady? Rádi byste, aby vaše podlaha byla tvrdá a odolná? Nebo spíše měkká a teplá? A v jakém stylu by měla být? Chcete mít doma teplo a útulno? To vše jsou parametry, které při výběru podlahy hrají důležitou roli.

Příjemná, teplá a odolná

Toužíte po opravdu odolné podlaze? Pak doporučujeme klasickou dřevěnou, která vám do interiéru vnese kus přírody. V podstatě žádná podlahovina nedokáže zajistit tak poctivý, solidní a robustní pocit jako masivní dřevo. Vaší pozornosti by neměly uniknout především dřevěné plovoucí podlahy. Na dotek příjemné a teplé, antistatické a s dlouhou životností. A ty kvalitní i snadno renovovatelné, aniž by ztratily na své hodnotě.

Pružná a rozměrově stálá

Správnou volbou jsou i kvalitní vinylové podlahy, které pomalu nahrazují další materiály. Jsou odolné, tvrdé, pružné, rozměrové stálé, nenáročné na pokládku i údržbu. A na pohled je nerozeznáte od podlah dřevěných. Vyrábějí se v dílcích, rolích i jako plovoucí lamely. A existují v obrovském množství barev a dekorů (dřevo, kámen i beton). Na odkazu vinylové podlahy Plzeň jich najdete více než 300!

Obraťte se na profesionály

Pokud si stále nejste jisti, obraťte se na profesionály. Najdete je například v plzeňské firmě PARKETCENTRUM s.r.o. (na internetu hledejte pod odkazem podlahy Plzeň). Ta je pověstná svým velmi vstřícným až rodinným přístupem ke klientům včetně kompletního podlahového poradenství. Velmi fundovaného. Od roku 1994 do konce roku 2020 profesionální podlaháři položili podlahy o celkové ploše 727 159 m², což je pro představu více než trojnásobek rozlohy plzeňské ZOO. A vy tuto plochu můžete rozšířit.

Podobné příspěvky