| | |

Chcete stavět rodinný dům svépomocí? Poradíme, kde kupovat stavební materiál

V současné době není vůbec jednoduché najít spolehlivou stavební společnost, která si neúčtuje příliš vysoké ceny za své služby. Jestliže jste se po zvážení všech okolností rozhodli pro stavbu rodinného domu svépomocí, zřejmě se poohlížíte po dodavateli stavebního materiálu. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno budete potřebovat a kde to nakoupíte.

Pokud se řekne hrubá stavba, tak vás zřejmě napadnou věci jako řezivo, zdivo jako cihelné bloky, ztracené bednění, pórobeton, nosné a nenosné překlady, perlinka, kari sítě, plastové krytiny na střechy, potřeby pro šikmé střechy a podobně. Stejně tak se neobejdete bez konstrukčních materiálů a potřeb na suchou výstavbu, dále ještě polystyrenu na zateplení obálky rodinného domu a podobně.

TIP: Pokud chcete i trošku ušetřit, pomůže vám tento odkaz na zakázkovou výrobu. Tam si můžete zakoupit díly, které vám přijedou z Asie.

Co dále potřebujete pro stavbu rodinného domu?

Jakmile dokončíte hrubou stavbu, pustíte se do exteriéru a do jednotlivých místností. Okolo domu najdou uplatnění betonové dlažby, v interiéru zase najdou uplatnění zárubně, které jsou vyrobené z oceli, sádrokarton, jenž je vhodný do prostor s relativní vlhkostí menší než 65 %.

Jednou ze společností, která se zaměřuje na prodej stavebního materiálu, je STAVIMEX nacházející se v Praze. V jejím produktovém portfoliu najdete vše od stavební chemie a izolace přes potřeby pro dům a zahradu až po kotevní techniku a zimní produkty, jako jsou PUR pěny, přísady do betonáže a posypová sůl. Součástí společnosti je také míchací centrum, v němž pracovníci používají nejmodernější tónovací stroje. V neposlední řadě vám firma zajistí dopravu materiálu až na místo, kam potřebujete.

Jestliže se tedy pouštíte do výstavby rodinného domu, nebo pouze rekonstrukce, obraťte se na firmu STAVIMEX, stane se vaší pravou rukou. Najdete ji také pod názvem stavebniny Praha.

Podobné příspěvky