| |

Pusťte se konečně do díla – levné barvy laky vám umožní tvořit i rekonstruovat levněji

Plánujete už delší dobu změny v interiéru? Nebo chcete konečně dát novou barvu fasádě vašeho domečku? Zima je ideální čas nejen na plánování těchto prací, ale i na samotné nákupy barev a laků.

Povánoční novoroční výprodeje se netýkají jenom zimní módy či sportovního zboží. Ve velkém běží i totální výprodej u jednoho z největších prodejců barev a laků – v e-shopu Nejlevnejsi-barvy-laky.cz. Slevy až 30 % jsou u tohoto sortimentu velice lákavé a výjimečné. Natož když už ty základní patří mezi nejnižší na trhu – a teď ještě s další slevou (do 31. ledna 2019). Pojďte si s námi naplánovat jarní práce v interiéru a exteriéru a do některých se pustit už nyní. Levné barvy laky vám konečně umožní zrealizovat své vysněné projekty.

Malovat v interiéru se dá i v zimě

Rekonstrukce interiéru, či třeba pouze nová výmalba, nejsou práce, které byste museli odkládat až na jarní měsíce. Ty z nás, kteří vlastníme rodinný domek nebo chalupu, na jaře čekají práce na zahradě, a malování jako obvykle opět odložíme. Jaké barvy jste si oblíbili? Pokud plánujete zůstat tradičně u osvědčené a tradiční značky Primalex, neuděláte chybu. Nejlevnejsi-barvy-laky.cz nabízí široký sortiment této značky. Pro malovaní si lze vybrat Primalex Clasic, extra bílý Primalex Polar nebo Primalex Plus. Všechny tyto barvy lze barevně tónovat tekutou tónovací barvou Primalex. Od stejné značky si máte možnost pořídit podkladový penetrační nátěr, ale i různé speciální nátěry. Znáte třeba Primalex Izoprim? Ten má díky svým dokonale izolačním vlastnostem schopnost zastavit pronikání různých skvrn malbou. Jde například o skvrny od kouře, nikotinu, sazí, ale i vody.

Neodkládejte nákup fasádní barvy – teď ji pořídíte za zvýhodněnou cenu

Pěkná fasáda bez skvrn a opadané omítky je vizitkou každého domu. Chystáte se na její rekonstrukci? Nejlevnejsi-barvy-laky.cz mají v nabídce nejen fasádní barvy, ale i omítky a kompletní zateplovací systém. Bílá fasádní barva se dá kvalitně natónovat přímo v míchacím centru firmy. To najdete na Praze 4 (Nuselská 88) a na Praze 6 (Drnovská 36). Není problém si ale požadovaný odstín objednat rovněž přes e-shop a barvu si nechat zaslat dopravní společností. Firma nabízí i barevné omítky, nebo například mozaikové omítky, tzv. marmolit, což je kamínková omítka používaná v exteriéru především pro sokly domů.

Pokud jsme vás navnadili pustit se do rekonstrukce a úprav bydlení, neváhejte. Mít chuť do díla je základem toho, abyste jej rovněž zdárně dokončili. S levnějším sortimentem barvy laky vás nezastaví ani nedostatek financí na projekt.

Podobné příspěvky