| |

V jakých lokalitách jsou nemovitosti nejžádanější?

Česká republika má spoustu atraktivních měst, kde je zájem o nemovitosti větší než v jiných částech. Samozřejmě velice populární je samotná Praha, která je považována za kulturní, obchodní a finanční metropoli s bohatým nočním životem. Ovšem pro někoho bydlení v Praze není to pravé ořechové, ať už kvůli její velikosti, nebo kvůli vysokým nákladům na bydlení.

Praha pro náročné jedince

V Praze jsou nemovitosti poměrně drahé. Jestliže si chcete koupit byt v samotném centru, připravte si miliony korun. Pokud však plánujete zůstat v hlavním městě jen na několik málo let kvůli práci, a potom se chcete přesunout někde na vesnici, kde budete mít klid od rušného velkoměsta, zajímat vás bude levný pronájem bytu a domu Praha západ. Z okrajových částí Prahy se snadno dostanete do centra autem či městskou hromadnou dopravou, a přitom nezaplatíte tak vysoký nájem jako v centru.

Karlovy Vary pro milovníky lázeňství

Karlovy Vary jsou nejnavštěvovanějším lázeňským městem v České republice. Jestli se tedy chcete usadit v nádherném městě s bohatou historií, půvabnou kolonádou a ještě krásnějším centrem, zajímat vás bude koupě bytu Karlovy Vary. Sehnat se dají bytové jednotky jak ve starších budovách, tak i novostavbách.

Uherské Hradiště nejen pro Moravany

Morava je malebná část České republiky pyšnící se kouzlem vinic. Velice vyhledávaný je prodej domů Uherské Hradiště, kde najdete rodinné domy nejen na okraji města, ale i v blízkosti centra. Uherské Hradiště sice není nijak velké město, ovšem je líbezné a ojedinělé svou atmosférou.

Nemovitosti, ať už na pronájem či prodej, najdete na realitním portálu VideoBydleni.cz. Třeba taková kategorie s názvem „pronájem bytu 3+1 Opava“ nabízí nepřeberné množství bytů s danými dispozicemi. Dokonce u některých inzerátů je videoprohlídka, která vám prozradí mnohem více než fotografie.

Podobné příspěvky