|

Demolici starého domu a recyklaci sutě svěřte do rukou profesionálů

V současné době je nedostatek stavebních pozemků, navíc ty na atraktivním místě jsou nesmírně drahé. Pokud si chcete postavit rodinný dům, pravděpodobně je pro vás výhodnější koupě zastavěného pozemku a následná demolice starého objektu. V následujících řádcích vám prozradíme, jak taková demolice probíhá a co všechno je nezbytné zařídit.

Starší nemovitost na zajímavé parcele můžete zakoupit za rozumné peníze. Chátrající vlhký dům však není to pravé ořechové, navíc se mnohdy ani rekonstrukce nevyplatí. V takovém případě na scénu nastupuje demolice starého domu, o kterou by se měl však postarat profesionál s náležitými zkušenostmi.

Povolení k demolici

V případě odstranění stavby z pozemku je potřeba řídit se paragrafem 128 zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu. Ve stavebním zákonu je uvedeno, že je nezbytné demolici ohlásit pomocí předepsaného formuláře stavebnímu úřadu. Poté po vás může úřad chtít ještě i další dokumenty, například technický popis demolice, stávající stav objektu a podobně. Ideální je obrátit se v této oblasti na společnost, která nabízí demoliční práce na klíč. Znamená to tedy, že vám se vším pomůže, navíc se sami nemusíte o nic starat.

O demolici se postará firma Recyklace Přeštice

V tomto segmentu působí společnost Recyklace Přeštice, s.r.o., jež provede kompletní demolici objektu a sníží náklady na skládku, neboť zajišťuje i recyklace stavebního odpadu. Vlastní totiž mobilní drtící a třídící linku, takže recyklace suti není žádný problém. Recyklace Přeštice, s.r.o. zprostředkuje odvoz veškerého materiálu vlastními dopravními prostředky, tudíž nemusíte shánět ani nákladní vozidla a podobně. Kompletní informace o službách najdete na webové stránce www.recyklaceprestice.cz.

Podobné příspěvky