|

Domov na čtyřech kolech

V dnešní době nabírá cestování více na volnosti a nevázanosti. Jak by taky ne, se všemi opatřeními, které zažíváme už téměř rok a půl. Čím dál častěji se stávají populárními obytné vozy nebo takové předělané dodávky na obytné vozy. Váš druhý domov na čtyřech kolech.

Jak se vlastně dodávka na obytný vůz předělává? Není to v podstatě nic složité. Zabere to samozřejmě nějaký čas, ale výsledek bude stát za to.

Na co by se nemělo při takové přestavbě zapomenout?

Velice důležitá je izolace. Od toho, jak odizolujete celý vůz, se bude odvíjet další řada důležitý faktorů. Prvním krokem je, výběr izolačního materiálu. Osvědčená kvalita je zde jednoznačně izolace K-flex.

  • přizpůsobí se každému povrchu
  • snadno se řeže
  • lze objednat přesný počet metrů
  • ideální na zimu i léto

Izolace K-flex je ideální, pokud právě přestavujete dodávku na obytný vůz. Nejlepší její vlastností je snadná manipulace a variabilita. Je vyrobena z vláken syntetického kaučuku, což jí umožňuje téměř nulovou propustnost. V tom je nevětší výhoda od klasických vatových izolací. Díky dokonale přilnavé vrstvě se přizpůsobí každému povrchu a na karosérii bude držet opravdu dobře. Hlavně k tomu nebudete potřebovat žádné další nástroje.

Objednáte si přesně tolik metrů, kolik budete izolace potřebovat. Vše snadno ořežete odlamovacím nože. K dostání je tato izolace například na webu simlinterier.cz.

Přestavba na obytňák

Pokud se rozhodnete pro přestavbu své dodávky na obytné auto, rozhodně pro něj naleznete širší spektrum využití.

Vy si v podstatě pořídíte takový hotelový pokoj na kolečkách a budete neuvěřitelně mobilní.

Nejen že stále budete moct převážet různé věci, jako například DJ Radek Šiml, který bez obav do svého obytného vozu Žába naloží i fotokoutek FunBox, ale bude vám skvěle sloužit i jako místo na přespání při vašem podnikání nebo cestování.

Musíte zůstat déle, hosté se skvěle baví. Vy po celém dni práce již nechcete vyrážet na cestu zpět? Díky obytnému vozu, který máte po ruce, nemusíte. A ještě dobrou zprávou pro vás může být to, že v případě použití izolaci K-flex nejste ani limitováni počasím. Protože skvěle izoluje jak v letních, tak i zimních měsících. Tak už se chystáte na přestavbu vaší dodávky? Inspirace máte více než dost, tak směle do toho. Ať vám sezóna neujede.

Podobné příspěvky