|

I podnikatelé mohou získat výhodnou půjčku. Stačí vědět, kde žádat

I když se vám v podnikání poměrně dobře daří, občas nastanou situace, kdy je nezbytné zajistit financování i jinou formou než z vlastního kapitálu. Jestliže máte na dosah ruky atraktivní obchodní nabídku, ovšem zrovna nemáte volné finance na nákup materiálu, strojů anebo jiných prostředků, sáhněte po půjčce. Sehnat se dají i výhodné produkty, stačí hledat na správných místech. V následujících řádcích vám představíme půjčku pro podnikatele od společnosti Ferratum Business.

Zabrouzdáme do vod nebankovních úvěrů. Jednou ze spolehlivých společností je Ferratum Business, v jejíž nabídce je půjčka podnikatelům od 50 000 korun do 1 300 000 korun. Splatnost půjčky je až 18 měsíců, a tak si můžete dobu splatnosti nastavit podle aktuální finanční situace. Obrovskou výhodou je, že nepotřebujete žádnou zástavu a neplatíte ani skryté poplatky, jako tomu bývá u většiny nebankovních poskytovatelů.

Jak probíhá žádost o půjčku pro podnikatele?

V první řadě vás nadchne, že se vyhnete papírování a administrativním poplatkům. O půjčku můžete požádat v podstatě kdykoliv. Peníze, které vám Ferratum Business poskytne, potom můžete využít na cokoliv od nového vybavení přes nábor nových zaměstnanců až po rozšíření svého inventáře. Vskutku je velice snadné získat bezpečnou půjčku s přijatelnou úrokovou sazbou.

Po odeslání žádosti zpravidla do jednoho dne víte, zda je vám půjčka schválena či nikoliv. Poskytovatel se rozhoduje na základě hotovostního toku, tedy podle cash flow, což znamená, že se společnost nedívá na kreditní skóre.

Nevíte si rady? Obraťte se na podporu

Společnost Ferratum Business se snaží vyhovět všem svým zákazníkům, tudíž nabízí také klientské centrum, kam si můžete zavolat nebo napsat pro více informací o produktech a podmínkách.

Podobné příspěvky