Přemýšlíte nad koupí nemovitosti? Vsaďte na nové byty na prestižní adrese | Domov21

Přemýšlíte nad koupí nemovitosti? Vsaďte na nové byty na prestižní adrese

Přemýšlíte nad koupí nemovitosti? Vsaďte na nové byty na prestižní adrese
Sdílejte článek dál...
Přemýšlíte nad koupí nemovitosti? Vsaďte na nové byty na prestižní adrese
5 (100%) 2 vote[s]

Vzhledem k neustále rostoucím cenám nemovitostí je koupě bytu vhodnou příležitostí, jak zhodnotit své finance. Potenciální růst hodnoty se dá s velkou pravděpodobností předpokládat hlavně ve velkých městech, kdy tomuto trendu jednoznačně vévodí dlouhodobě drahé a poptávané bydlení v Praze. V článku najdete doporučení na nové byty na lukrativních adresách a rady, jak co nejlépe zvolit investiční nemovitosti.

Bydlení v poptávané lokalitě

Velkým faktorem, který ovlivňuje celkovou hodnotu nemovitosti, je lokalita. Při dobrém výběru můžete i za poměrně krátký čas pozorovat značný nárůst tržní hodnoty a to je přesně to, co zajímá každého investora. I v rámci dlouhodobého horizontu jsou velká města nejlepší volbou. Nové byty Praha 5 představují velmi výhodnou příležitost, jak si pořídit bydlení na výborném místě rovnou v hlavním městě, kde jsou ceny obecně vysoké a se stále stoupající tendencí.

Výhody pořízení nového bytu

Při rozhodování, jestli raději zvolit byt před rekonstrukcí, nebo pořídit nemovitost, která je součástí novostavby, je potřeba zvážit zejména finanční výhody. U rekonstrukce se totiž mohou objevit nečekané problémy a výsledek se může značně prodražit. V případě novostavby Praha už rovnou víte, co máte očekávat, cena je konečná a byt je rovnou vhodný k bydlení či pronájmu.

Promyslete si další postup

Příkladem bydlení na lukrativní adrese v nově postaveném bytovém domě může být projekt rezidence Neklanka. Moderní pojetí bydlení o vysokém standardu je zasazeno do výborné pražské lokality. I blízké okolí je velmi pěkné, protože kombinuje plnou občanskou vybavenost s dostatkem parků a přírody, takže jde o vhodné místo i pro rodiny s dětmi. Před samotnou koupí si také pečlivě rozmyslete, zda bude byt sloužit pro pronájem jako investice, či půjde o vaše nové bydlení.

Sdílejte článek dál...


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *