| |

Ložní soupravy, ve kterých se sní jako v pohádce

Asi tak jako každý, i já patřím mezi milovníky kvalitního spánku. Ne vždy se mi ale podaří, vyspat se takzvaně do růžova. A tak jsem začala přemýšlet nad tím, čím bych kvalitu svého spánku mohla podpořit a v tom jsem narazila na úžasné ložní soupravy, které jsou vhodné pro alergiky, jsou vyrobeny z mikrovlákna, hřejí a navíc i skvěle vypadají. Ihned jsem si pořídila rovnou dvě tyto soupravy na vyzkoušení. Své dosavadní soupravy jsem schovala hluboko do skříně, jelikož nejenže již nevypadaly hezky s celou řadou žmolků, které jim uštědřil čas, ale také již se v nich nepříliš dobře spalo, jelikož a protože jsem se ani po vyprání a následném vyžehlení, nemohla zbavit jejich typické tvrdosti. Ptáte se, jak jsem na tom nyní? Má odpověď zní, že naprosto skvěle. Mé nové ložní povlečení, je totiž perfektní.

Ložní soupravy netypických vzorů

Když se pídíte po tom, jak vypadají jednotlivé ložní soupravy v obchodech, přijdete na jediné, a sice na to, že všechny vypadají takřka identicky. Nevýrazné barvy, staromódní vzhled a nepříjemné zapínání na knoflíky. To vše nabízejí na pultech našich obchodů. Tyto ložní soupravy jsou ale naprosto jiné. Jsou heboučké s celou řadou příjemných a především moderních vzorů, neztrácejí svou typickou barevnost ani po více vypráních a navíc, jsou vhodné i pro alergiky, což kvituji ze všeho nejvíce, jelikož mám doma dceru, která je silným alergikem a toto ložní prádlo, je pro ni doslova vysvobozením.

Alergie nemá šanci

Jak již jsem zmínila, má dcera je alergik a tudíž je pro ni běžný život o něco málo složitější. Tudíž jsem při pohledu na antialergenní ložní soupravu ihned začala vyplňovat dodací adresu a netrpělivě jsem vyčkávala na ty překrásné dětské ložní soupravy, do kterých se má dcera zamilovala na první pohled.

TIP: Protiroztočové povlečení

Nyní se jí spí opravdu jako v pohádce. A za to jsem nesmírně vděčná.

Podobné příspěvky