| |

Luxusní kožené sedací soupravy do každého interiéru

Sedací souprava je odjakživa centrem každého obývacího pokoje. Proto byste její výběr měli přizpůsobit také velikosti pokoje, jeho doplňkům či barevnému provedení. Nejoblíbenější se v poslední době staly luxusní kožené sedací soupravy, které jsou nejenom praktické, ale hlavně vypadají velice elegantně a vašemu obyváku dodají nádech luxusu.

Rohové sedací soupravy

Pokud máte obývací pokoj větších rozměrů, rozhodně byste měli volit rohovou sedací soupravu, která poskytne dostatečný prostor nejenom pro vás, ale také pro návštěvu. Povětšinou jsou rohové sedačky zároveň i rozkládací – poskytnou tak útočiště i pro občasné noční hosty, kterým tak zajistíte dostatečné pohodlí. Doba jde již dopředu a křesla upadají v zapomnění – buďte sobě blíž a sledujte televizi společně s partnerem a svými dětmi z jednoho gauče.

Jakou barvu a materiál sedačky zvolit?
Klasické barvy nikdy nezklamou a jsou tak univerzální, že se hodí prakticky do každého interiéru. Jsou to barvy:

  • černá
  • šedá
  • hnědá

Pokud máte doma malé děti, dobře víte, že prakticky žádné kus nábytku dlouho nevydrží – a sedačku na prvním místě nevyjímaje. V tomto případě doporučujeme klasické čalouněné sedačky tmavších barev, na kterých nepůjde vidět každá skvrnka, kterým se rozhodně nevyhnete.

Pokud jsou ale vaše děti již odrosteny, určitě si pořiďte luxusní kožené sedací soupravy, jež jsou zárukou elegance a klasického „šmrncu“, který si každý obývací pokoj jistě zaslouží. Poté již stačí sladit ostatní doplňky, jako jsou záclony, závěsy či polštářky – a luxusní obývací pokoj je na světě!

Jak má být sedačka velká?

Raději dvakrát měřte, než si vyberete „sedačku svého srdce“. Vždy počítejte s tím, že kolem sedačky by měl zůstat dostatečný prostor, abyste o ni „nezakopávali“. Ať už zvolíte jakýkoli typ sedačky, vždy myslete na pravidlo číslo jedna – nikdy neumisťujte sedačku zády ke dveřím – naopak, právě ze dveří by měla být sedačka krásně vidět.

A jakou sedací soupravu si pořídíte vy?

Podobné příspěvky