| |

Zahradní krby začínají novou sezonu, nechte si postavit nový

Sluníčko vytáhlo zahrádkáře mezi stromky, záhonky a k jarním pracím na pozemcích. Rekreanti i mimoměstští obyvatelé už nedočkavě vyhlížejí jarní sluneční paprsky, které jim dovolí popíjet ranní kávu na zahrádce, terásce či balkoně. Jaro a léto logicky vybízejí všechny přírodymilovné lidi k denním i večerním sedánkům mimo příbytky. Oblíbené grilovačky, uzení masa, pečení zeleniny, brambor a dalších pochoutek se brzy stanou každodenní rutinou. Oprašte zahradní krby a grily, popřípadě se vybavte novým náčiním – grilovací a pečicí sezona právě začíná!

Zahradní krby na domácí pozemek i do restauračního zařízení

Zahradní krby stavěné na míru jsou ideálním řešením pro běžné i atypické pozemky. Můžete krbem vkusně doladit venkovní sezení pod pergolou nebo na zahrádce před restaurací. Pohled do otevřeného ohně, vůně pečeného masa, sýrů i zeleniny jsou pro pohostinství vynikajícím lákadlem. Představte si, že kolem restaurace se zahradním krbem projíždíte na kole, jdete při pěší túře, berete své děti na vlastivědný výlet nebo jen venčíte svého pejska. Najednou ucítíte libou vůni, která zasáhne všechny vaše smysly. Prostě nemůžete odolat. V jiné situaci, kdy se třeba stmívá nebo se začíná nepříjemně zatahovat obloha, vás posezení u otevřeného ohně příjemně osvěží, odpočinete si, případně se ještě občerstvíte pochutinami pečenými v zahradním krbu.

Tím, že se zahradní krby stavějí pro zájemce na míru, odpadá spousta nepříjemností s vymýšlením správných dispozic, přestavbou stávajícího sezení a podobně. Je třeba si krb naplánovat tak, aby kouř neunikal přímo do oken ve vašem domě anebo k sousedům. Pokud si nejste jisti s konkrétní představou, jak by měl váš zahradní krb vypadat a kde by měl stát, předem se informujte u specialistů. Svými zkušenostmi vám mohou být s radou hodně nápomocni.

Podobné příspěvky