5 tipů pro vytvoření originální interiéru v přírodním stylu | Domov21

5 tipů pro vytvoření originální interiéru v přírodním stylu

5 tipů pro vytvoření originální interiéru v přírodním stylu
Sdílejte článek dál...
5 tipů pro vytvoření originální interiéru v přírodním stylu
5 (100%) 1 vote[s]

Když se řekne přírodní styl, nemusíte si hned představovat vyloženě strohé zařízení bytu bez moderních prvků. I tady je možné elegantně skloubit krásu přírodních materiálů v moderním hávu. Podívejte se na 5 tipů, díky kterým zvládnete hravě vytvořit krásný přírodní interiér.

Jednoduchost je přítel

Originalita často nespočívá v tom, kolik věcí jste schopni dostat do omezeného prostoru. Naopak jde o schopnost vytvořit něco mimořádného s použitím jen několika málo věcí. Výsledek je navíc nejenom esteticky příjemný, ale hlavně praktický. Nemusíte dlouho rovnat všechny věci na své místo, protože celý systém je velmi jednoduchý.

Na přelomu s jinými styly

Přírodní styl se snoubí s dalšími styly pro vybavení interiéru, jako je například provensálský a venkovský. Hodí se nejrůznější rustikální prvky a jistě si vyberete i v kategoriích s nábytkem určených pro skandinávský styl.

Dřevo ve všech podobách

Jak již název stylu napovídá, hlavními hrdiny jsou přírodní materiály v čele s dřevem. Vždyť dřevěný nábytek je tak krásný a stejně tak zeď s kamennými obklady. Opravdoví milovníci přírodního stylu si pořizují rovnou celé dřevostavby.

Využijte co nejvíce prostor

Je radost zařizovat nádherně řešený a velký byt, kde se dají využít nejrůznější zajímavosti, jako jsou například dekorativně působící trámy. Když přidáte přírodní podlahy a vyladíte stěny, nádherný výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Přidáním světlých barev navíc prostor ještě o kousek rozšíříte a získáte příjemnou atmosféru.

V přímém spojení s přírodou

Pokud vlastníte zahradu s terasou a máte přírodu na dosah, vytvořte si k ní krásný vstupní můstek v podobě venkovního posezení. A když bude venku zima, můžete se posadit dovnitř k pracovnímu stolu s přímým výhledem na zahradu. V prostorech s podobnými možnostmi by snad byl hřích aplikovat jiný interiérový styl.

Zaujal Vás článek a libí se Vám zde představená inspirace? Vybírejte tyto i tisíce dalších doplňků pomocí tlačítka níže na Bonami.cz.

Do e-shopu

Sdílejte článek dál...


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *