|

Zapomeňte na pilulky a začněte saunovat!

Přemýšlíte, jak s nadcházejícím podzimem posílit svůj imunitní systém? Vrhněte se na saunování! Přímo u vás doma. V domácí sauně!

Podle posledních vědeckých výzkumů má saunování pozitivní vliv na délku života. Ti, kteří se této wellness aktivitě pravidelně oddávají, zkrátka déle žijí. Její hlavní předností totiž je, že přímo blahodárně působí na oběhový systém! Především kombinací vysoké teploty a suchého vzduchu. Před tou přitom ještě pacienty se srdečními onemocněními donedávna kardiologové varovali.

Nachlazení zastavte v jeho počátku!

Tímto ovšem výčet přínosů saunování zdaleka nekončí. Saunování zvyšuje objem krevní plazmy i počet červených krvinek. Snižuje krevní tlak a naopak zvyšuje kapacitu plic. Pokud jste mírně nachlazení, nebo máte jen pocit, že na vás leze rýma, zkuste si vlézt do sauny. Vaše příznaky se s největší pravděpodobností zlepší, nebo přímo vymizí. Saunování by měli zařadit do svého pravidelného režimu i vrcholoví sportovci. Sauna je však prospěšná také tím, že v ní jen odpočíváme, relaxujeme, což se projevuje na snížení hladiny stresu.

Investujte do domácí sauny!

Není to už hodně důvodů, proč saunování zařadit do svého běžného režimu? A kde se mu oddávat? Ideálně doma. Investujte do vlastní domácí sauny, a budete zdraví jako rybičky. Navíc se budete moci ohřát, kdykoliv uznáte za vhodné. A poté regulérně odpočívat. Ne sednout na MHD a spolu s další stovkou nerudných cestujících se trmácet domů.

Výhody infrasauny sú predovšetkým rýchla a bezprašná montáž, malé rozmery takže sa vojde hravo i do interiéru a taktiež to, že dokáže hĺbkovo prehriať svaly, šlachy i kĺby pri celkovo krátkom saunovacom čase. Okrem toho sa sauna rýchlo nahreje a celková spotreba energie sa hýbe v priemere na 2kWh za saunovací cyklus.

Pořiďte si vlastní finskou saunu!

Nejenom sauny, ale i kouzelné zahradní domky, altány a pergoly, domky na nářadí a spoustu dalších vychytávek pro dům a zahradu najdete například v portfoliu společnosti Domky Herold, s.r.o. Barelové finské sauny zde začínají na ceně okolo 66 tisíc korun! Tolik do svého zdraví můžete investovat, nebo ne?

Věděli jste, že saunování má vliv na kolagen v pokožce, díky horkému vzduchu jej stimuluje a tak prodlužuje mladistvý vzhled pokožky. Doplnit jej můžete i užíváním čistého kolagenu, spolu se saunováním mě výborné výsledky.

Podobné příspěvky