| |

Do Jinonické Rezidence se budou stěhovat první obyvatelé

Jinonická Rezidence v Praze 5 – Košířích byla nedávno zkolaudována. První majitelé bytů s výhledem do zeleně a blízkostí do centra se tedy již brzy nastěhují. Několik z celkových 8 bytů ale stále ještě čeká na své budoucí majitele. Mají co nabídnout, a tak není vůbec jisté, jak dlouho ještě budou volné.

Bydlet v blízkosti centra je dnes jednou z priorit lidí pracujících v české metropoli. Nikdo nechce být odtržen od hlavního dění, dojíždět hodinu do práce a k zubaři jezdit na druhý konec města. Dopravní dostupnost, občanská vybavenost, ale zároveň blízkost přírody jsou klíčovými vlastnostmi, které většina lidí při pátrání po bydlení vyhledává. Jinonická Rezidence v lokalitě Praha 5 – Košíře tohle všechno splňuje. Nabízí luxusní byty Praha 5 s důrazem na soukromí.

Příroda Prahy 5 čeká na objevování

V Košířích se snoubí moderní architektura spolu s přírodou. Na jednu stranu máte na dosah ruky centrum jednoho z nejhezčích evropských měst, na druhou si užijete dotek přírody. Věděli jste, že právě Košíře patří ke známým nalezištím zkamenělin? Najdete zde spoustu chráněných rostlin a živočichů. V blízkosti se nachází rozhledna Cibulka a přírodní památka Vidoule.

Procházky a projížďky na kole samozřejmě k životu nestačí. V běžné pracovní dny vás potěší, že se do pěti minut autem dostanete na Anděl, spojení do centra zajišťují MHD a metro B. Na Letiště Václava Havla dojedete za 20 minut.

Někdy stojí za to zůstat doma

Nutno podotknout, že pokud se zabydlíte v jednom z osmi nových moderních bytů, možná se vám ani nebude chtít chodit neustále ven. Všechny kromě jednoho mají balkon, lodžii nebo terasu, v posledním patře najdete mezonet se střešní terasou, přízemní byt disponuje zase zahrádkou. Výbava i použité materiály odpovídají nejmodernějším standardům. Byty mají dřevěnohliníková okna s trojskly, dřevěné podlahy a komu není lhostejná budoucnost ocení přípravu pro budoucí infrastrukturu dobíjecích stanic pro elektromobily, která bude schopná obsloužit každé pakovací místo v domě.

Bydlení je investice na celý život

Samozřejmě se nabízí otázka, kde na takový byt vzít. Je pravda, že za nadstandardní bydlení si prostě musíte připlatit, ceny za elegantní byty v Jinonické rezidenci začínají na 4 500 000 Kč vč. DPH. Jde ovšem o investici na celý život. Bydlení je prostě věc, na kterou se určitě vyplatí půjčit. Pro klienty projektu Jinonická rezidence je proto připravená nejúspornější hypotéka. Kdo uvažuje o financování hypotékou, neměl by tuto možnost opomenout, odborníci mu pomohou najít nejvhodnější variantu přímo pro něj se slevou na úrokové sazbě a bez zbytečných poplatků.

Prodej bytů Praha 5 byl již dávno zahájen, nyní je zkolaudováno a již brzy se majitelé budou stěhovat. Pár bytů je ale ještě volných, můžete se přijít podívat rovněž na jeden vzorový. Ten se také prodává, a to rovnou s veškerým vybavením, takže přijdete do hotového a ušetříte si starosti.

Podobné příspěvky