|

Sháníte půjčku? Nechte si poradit

Asi každý se v životě ocitnul v situaci, kdy potřeboval nějaké peníze navíc. Pomocnou ruku v těchto případech nabízejí různé finanční instituce. Jde jen o to vybrat takovou, která nás nezruinuje a nepřipraví o vše.

Na trhu existuje celá řada bankovních produktů. Pěknou masáž den co den absolvujeme prostřednictvím televizních reklam. Slogany typu „i svou banku můžete mít rádi“ jsou poněkud zavádějící. Především odvádějí pozornost od podstaty problému. Co tím chceme naznačit? Při výběru instituce, které se rozhodnete na několik let dopředu upsat, nedávejte jen na sympaťáky v reklamách. Rozhodujte se pouze a jedině na základě faktů.

Ferratum- rychlá půjčka

Relativně novým bankovním produktem na trhu je Ferratum – rychlá půjčka. Její získání je poměrně snadné. Prakticky před sebou máte pouze dva kroky: zvolíte si částku a vyplníte žádost. Vzápětí máte peníze na svém účtu. Předem si však dobře promyslete, jestli peníze skutečně potřebujete a jestli půjčku budete schopni splácet. Nedovolte, aby vám zničila život! To ale samozřejmě platí na všechny půjčky obecně.

Ferratum Credit

Ferratum – rychlá půjčka je ovšem specifická. Prakticky se jedná o flexibilní úvěr srovnatelný s kontokorentem či tzv. revolvingovým úvěrem. Na účet vám může kdykoliv přistát až 50 000 Kč. Nikdo vám ale neurčí, jak často a jak velkou částku budete splácet. To je jen na vás!

Žádné poplatky navíc

Částku můžete splatit najednou, nebo si sami zvolíte výši měsíčních splátek. S tím nejsou spojeny žádné poplatky navíc. Vás se týká pouze platba denního úroku a poplatku za čerpání částky, což ve výsledku činí 12,5 % půjčené částky. Ve srovnání s klasickými mikropůjčkami ušetříte až 33 %, což už není nezanedbatelná částka. Bezesporu se jedná o zajímavý bankovní produkt, který v případě nutnosti rozhodně stojí za zvážení.

Podobné příspěvky