| |

Jak vybrat vířivku domů nebo na zahradu?

Jen kvalitní vířivky vám poskytnou dlouhodobou relaxaci a spokojenost. A ty něco stojí. Jestli chcete mít jistotu, že za své peníze dostanete zboží v odpovídající kvalitě, věnujte výběru zvláštní pozornost. Poradíme vám, na co se zaměřit a na co si dát pozor při výběru vířivé vany, abyste byli maximálně spokojeni.

Jacuzzi, nebo vířivka?

Vířivky nejsou nic nového, ale v poslední době zažívají novodobý boom. Trh s nimi je opravdu velký a stále se rozvíjí. Není lehké se v tomto oboru vyznat. Možná máte dokonce trochu zmatek s pojmenováním? Jacuzzi, vířivka, vířivá vana nebo jacuzzi vana – na tyto pojmy můžete v poslední době narazit téměř všude. Jaký je mezi nimi rozdíl? Všechny označují jedno a to samé: vanu s tryskami. Rozdíly v označování mají svůj důvod a jestli jste na něj zvědaví, více se o tomto tématu dozvíte zde

A jak si v široké nabídce vířivek vybrat tu nejlepší?

Nejdříve si odpovězte na tyto 4 otázky

U vířivek se určitě vyplatí investovat do kvalitního zařízení. Než se pustíte do průzkumu trhu, odpovězte si na následující otázky. Vaše odpovědi vám pomohou utřídit si myšlenky a ujasnit si, co od své nové jacuzzi vlastně očekáváte.

  1. Kam vířivku umístíte?
  2. K čemu bude vířivka převážně sloužit?
  3. Kolik lidí bude vířivku běžně používat?
  4. Jaký je váš rozpočet?

Na umístění vířivky záleží až na druhém místě

Můžete pořídit buď venkovní vířivku, nebo vnitřní vířivku. Obě umístění mají své výhody, stále více lidí však dává přednost vířivkám umístěným na zahradě. Nic se nevyrovná pohledu na noční nebe plné hvězd z venkovní vířivé vany. Dejte si ale pozor, zda jsou vámi vybrané vířivky určené tam, kam potřebujete.Na Welldo.cz najdete širokou nabídku od těch nejkvalitnějších výrobců. Každá nabízená jacuzzi vana je navíc určená do interiéru i exteriéru, a tak vás nic neomezuje ve výběru té pravé pro vás. S výběrem konkrétního místa nebo dokonce jeho přípravou ale nespěchejte. Byly byste zbytečně omezení ve výběru vaší vysněné vířivky.

Relaxace, večírky, nebo terapie?

Vířivky můžeme rozdělit také podle toho, jaký mají účinek.

Jsou vířivky, které vám poskytnou pouze to nejzákladnější pohodlí. Nejlevnější modely jsou spíše dražší vany napuštěné horkou vodou.

Nejdražší modely jacuzzi naopak poskytují svým uživatelům hydroterapeutický účinek. Promyšleně umístěné trysky s různým průtokem dopřejí vašemu tělu úlevu od bolesti, zklidní svaly, omladí pokožku, zlepší spánek a poskytnou vám masáž stejně dokonalou jako z masážního salónu.

Záleží tedy jen na vás, co od své nové vířivky očekáváte a k čemu ji chcete používat. 

Vyzkoušejte rande ve vířivce!

Dopředu byste měli mít také jasno, kolik lidí bude vaši domácí vířivku nejčastěji používat. Podle toho totiž vyberete model s odpovídajícím počtem míst. Obecné doporučení zní pořídit vždy vířivku s jedním místem navíc pro nečekaného hosta.

Na trhu najdete jacuzzi pro dvě osoby, které jsou přímo ideální pro originální a kouzelné rande ve dvou. Navodit tu správnou atmosféru vám pomůže romantické osvětlení vířivky

Modely pro 3 nebo 4 osoby využijí větší rodiny, protože vířivé vany mohou bez obav používat i menší děti.

Modely pro 6 a více osob se budou hodit, pokud máte v plánu pořádat večírky s jacuzzi vanou, které budou vyhlášené po celém okolí.

Na kvalitě nešetřete

Kvalitní součástky, spolehlivý servis, celoživotní dostupnost náhradních dílů – to vše je pro kvalitního výrobce a prodejce samozřejmostí. Tyto služby se ale promítnou do konečné ceny vaší domácí jacuzzi.

Vybírejte si renomované společnosti, které mají dobré recenze. Dejte přednost prodejcům, kteří vám umožní vyzkoušet si vířivku v plném provozu. Jestliže máte menší rozpočet, vždy můžete ušetřit na výbavě jacuzzi, pořídit si menší model apod. Nikdy ale rozhodně nešetřete na kvalitě vaší domácí vířivé vany.

Podobné příspěvky