| |

Jakou zvolit klimatizaci? Samsung, Panasonic, nebo Daikin?

V současné době jsou klimatizační jednotky nenahraditelnými součástmi moderních rodinných domů, protože zvyšují komfort bydlení. Úkolem klimatizace je zajistit nejen příjemnou teplotu v místnosti, ale i optimální vlhkost. Technologie je navíc tak sofistikovaná, že zařízení dokonale nahradí i čističku vzduchu a odstraní nečistoty, bakterie, viry a alergeny. V následujících řádcích vám představíme tři značky, které stojí v popředí na trhu s klimatizacemi.

V posledních několika letech poptávka po klimatizacích vzrostla. Oblíbené jsou do komerčních a rezidenčních nemovitostí, rodinných domů a bytů. Zapomeňte na mobilní alternativy, protože nejsou tak efektivní jako nástěnné klimatizace.

Klimatizace Samsung

Oblíbenosti se těší především klimatizace Samsung, které vás nadchnou nadčasovými funkcemi a designovým zpracováním. Klimatizační jednotky od celosvětově proslulé značky se řadí k těm nejtišším na trhu. Pokud chcete investovat do špičkového produktu, sáhněte po vlajkové lodi WindFree, jež poskytuje chlazení bez průvanu, tedy chladí, ale nefouká.

WindFree je sice dražší záležitostí, ovšem dostane se vám vysoké kvality. Samozřejmostí je minimální hlučnost (pouze 16 dB).

Klimatizace Panasonic

Jako další se nabízí klimatizace Panasonic charakteristické přijatelnou pořizovací cenou. Spolehlivou klimatizační jednotkou je Panasonic KIT FZ s hlučností 20 dB. Produkuje čistý vzduch, šetří elektrickou energii a zároveň je šetrná k životnímu prostředí. Disponuje filtrem PM 2.5, jenž je schopen zachytávat i miniaturní částice jako prach, kouř a kapénky.

Klimatizace Daikin

Pokud hledáte levnější řešení, ideální volbou jsou klimatizace Daikin vybavené moderními technologiemi. Chlubí se vysokou účinností, nízkou hlučností (20 dB), vysokým chladícím i topným výkonem.

Podobné příspěvky