| |

Kamera do kukátka je nenápadným strážcem domova

Vědět, že je všechno doma v naprostém pořádku, i když jste zrovna teď na druhém konci světa. Nemluvíme tentokrát o zázračné kouli, nýbrž o malé kameře, která si porozumí i s vaším mobilním telefonem. Bude neustále střežit vchodové dveře, zcela bez ohledu na to, jaké je datum v kalendáři nebo kolik je právě hodin. Návštěva, kterou jste nepozvali? Nebojte, budete o ní vědět prakticky okamžitě a pro případné policejní vyšetřování bude pořízen i kvalitní a dostatečně průkazný záznam.

Výborná varianta i pro starší ročníky

Máte příbuzného v důchodovém věku, který žije sám v menším bytě? Potom jej mějte pod dohledem právě díky tomuto malému elektrozařízení! Kamera do kukátka se nainstaluje snadno do vchodových dveří a je vhodným doplňkem i pro ty, kdo nejsou většinu dne doma nebo mají malé děti, které se vracejí ze školy poměrně brzy odpoledne. Detektor pohybu je ostražitý i během nočních hodin, kdy dochází k největšímu počtu pokusů o vloupání. Na PIR senzor se můžete maximálně spolehnout. Díky nočnímu přísvitu bude snímání obrazu skutečně na jedničku, kromě fotografie je možné natočit i krátký videozáznam. Ten bude možná pro následné vyšetřování ještě důležitější?

Jednoduchá instalace a velká spolehlivost

Prakticky bez nutnosti údržby, to je velké plus podobných zařízení. Kukátko mohou snadno ovládat i školáci nebo senioři, výhodou je také široký úhel záběru, jenž zabere klidně celou přístupovou chodbu. Nahrávky v HD kvalitě, lithiový akumulátor, díky kterému může být tato elektronika v provozu prakticky až tři týdny bez využití elektrické zásuvky. Výhodou je také snadná instalace, která vám zabere maximálně minuty, a to i když se nepočítáte mezi zvláště zručné a šikovné. Na nejnovější modely z této kategorie se může podívat na cel-tec.cz!

TIP NA ZÁVĚR: Pokud potřebujete ochranu cenného majetku, zvolte pro jeho ochranu jiné systémy jako je například zabezpečovačka neboli PZTS.

Podobné příspěvky