|

Kupujete obraz? S těmito variantami nešlápnete vedle

Obrazy jsou skvělou volbou, pokud nechcete mít prázdné stěny a pokud chcete interiér svého domu nebo bytu zajímavým způsobem vylepšit. Které možnosti můžeme označit za skutečný hit, se kterým nešlápnete vedle? Podívejte se s námi.

Vícedílné obrazy

Trend několika posledních let. Jsou určené hlavně na větší stěny, kam skvěle padnou. A jak si takové vícedílné obrazy charakterizovat? Už název jasně popisuje, v čem jsou výjimečné. Jsou složené z několika jednotlivých částí, které mohou být tři, ale může jich být třeba i sedm. Ty se pověsí vedle sebe, s menšími mezerami. Při pohledu na daný obraz uvidíte, že i přes mezery se objeví zajímavý motiv. Jedinečná volba do prostornějších interiérů.

Kopie uměleckých děl

Milujete umění, ale pravé obrazy známých umělců jsou pro vás vzhledem k ceně nedosažitelné? Potom zkuste takové obrazy na stěnu, které jsou kopiemi daných známých jmen a jejich děl. Samozřejmě že nemáme na mysli záměrně vytvořené falzifikáty, ale díla, které jsou oficiální kopií reálného obrazu, s cílem podpořit zájem o dané umění.

Klasické motivy

Mnoho lidí je stále věrných klasice. Tedy standardním motivům, které jsou s obrazy odnepaměti spojovány. Pokud i vás lákají, rozhodně s nimi vedle nešlápnete. Pořád se jedná o osvědčenou variantu, která má v řadě interiérů své místo. O jaké motivy se jedná? Příkladem jsou tyto konkrétní:

  • Květiny
  • Krajiny
  • Stromy

Zkrátka a jednoduše jde o motivy vesměs přírodní, které v interiérech dokážou i to, že vás celkově uklidní.

Fotografie

Obrazy nemusí být jenom malované. Pokud chcete něco modernějšího, potom nešlápnete vedle s fotografiemi. Označované jsou i jako tištěné obrazy. Jejich unikátem je nejenom to, že konkrétní věc věrně zobrazují, ale mnohdy i to, že si ve formě obrazu můžete nechat vytisknout doslova cokoliv – třeba vás společně se svou rodinou třeba fotky z rodinného focení vás a vaší rodiny nebo například stylové fotky z Instaxu! Pokud ho nevlastníte, není žádný problém si Instax zapůjčit.

Podobné příspěvky