| |

5 tipů, jak vylepšit svůj interiér

Chcete bydlet spokojeněji? Tak, aby bylo možné říci, že váš interiér je skutečně na první pohled dokonalý a příjemný? V takovém případě se vám bude hodit několik tipů na jeho vylepšení. Podívejte se, co nezklame.

Samolepky na zeď

Poslední roky velmi vyhledávaný trend, který zaručeně nezklame. Je jedno, kam se je rozhodnete umístit. Existují samolepky do kuchyně, stejně jako motivy do obývacího, nebo dětského pokoje. Pokud se podíváme i na výčet pozitiv, rozhodně jsou to tyto:

  • Nízká pořizovací cena
  • Snadné nalepení
  • Dlouhá životnost

Fototapety

Varianta, která vychází z výše zmíněných samolepek. Hlavní rozdíl je v tom, že je určená na větší stěny. Tomu také odpovídá jak rozměr, tak i konkrétní motivy. Mezi náš zajímavý tip patří třeba zajímavě vypadající tapety Feng Shui, které skvěle vypadají, a zároveň zajistí, že do vašeho domova bude vnesena také tolik potřebná harmonie.

Nová malba

Pokud na svou zeď nechcete nutně nic lepit, můžete zkusit novou malbu. Stěny rozhodně nemusí být jenom bílé. Ideální je zvolit klidnější, světlejší a teplé barvy. Dokážou interiér nejenom ozvláštnit, ale také mohou podpořit celkovou pohodu, která bude sálat jak z vašeho interiéru, tak bude sálat i z vás samotných.

Dekorace

Nikdo nechce bydlet v prázdném, sterilním prostředí. Jak ho nejlépe vylepšit? Samozřejmě pomocí dekorací. Ty můžete koupit v řadě obchodů, a to podle stylu, kterého chcete následně dosáhnout. Skvělými dekoracemi však mohou být také vaše suvenýry z cest, které interiér taktéž zajímavým způsobem doplní.

Fotografie rodiny

Ty by neměly chybět v žádná místnosti. Jsou zároveň dekorací a zároveň něčím, co pomáhá navozovat určitou pohodu a spokojenost. Můžete používat drobné rámečky na různých policích a komodách, stejně jako není problémem si fotografii rodiny také zarámovat a pověsit na stěnu, jako zajímavou alternativu k běžnému a klasickému obrazu.

Podobné příspěvky