|

Příjemný relax na zahradě s nafukovací vířivkou

Nafukovací vířivky se v posledních letech těší stále větší oblibě. Jejich kompaktní rozměry spolu s rozšiřujícími se možnostmi a nízkou cenou oproti klasickým vířivkám lákají nejednoho milovníka příjemné relaxace. Jsou-li navíc doplněny o kvalitní zahradní nábytek, může se tato kombinace snadno stát základem každé správné zahradní párty.

Proč na zahradu zvolit nafukovací vířivku?

Největší výhodou nafukovacích vířivek je bezpochyby fakt, že je jejich instalace absolutně nenáročná a s návodem a trochou šikovnosti ji zvládne naprosto každý. Oproti klasickým zabudovaným vířivkám spočívá jejich výhoda také ve vysoké mobilitě. Na zvolené místo nesvítí dostatek sluníčka? Jednoduše vířivku přesuňte. Chcete si ji vzít s sebou na chalupu? Není problém! K perfektní vířivé koupeli vám stačí jen přístup k zásuvce a můžete relaxovat.

Další nespornou předností nafukovacích vířivek oproti klasickým zabudovaným je jejich cena, která je i více než poloviční oproti pevným vířivkám. Coby další výhodu jmenujme také nízkou náročnost na údržbu. 

Jak vybrat nafukovací vířivku

Pro výběr nafukovací vířivky je rozhodující její objem a tvar. Pro maximálně 2 osoby je vhodný kruhový či oválový tvar a objem alespoň 500 litrů. Pro více osob pak zvolte nafukovací vířivku ve tvaru čtverce nebo obdélníku s objemem 700-900 litrů.

Zahradní nábytek pro dokonalé pohodlí

Jestliže chcete mít na své zahradě i ve vířivce dokonalé pohodlí, doporučujeme vám doplnit ji o vkusný zahradní nábytek, jenž relaxaci ještě umocní. Chcete-li svou vířivku udržet krytou před nepřízní počasí, vybavte se třeba markýzou nebo prostorným slunečníkem. Na zahradní večírky s vířivkou se vám pak budou jistě hodit zahradní sety či pohovky, na kterých si můžete vychutnat dobré jídlo nebo se po koupeli příjemně natáhnout.

Podobné příspěvky