| | |

BOTAMENT je specializovaný výrobce systémových stavebních hmot, stavební chemie a produktů pro obkladače

V současné době není vůbec jednoduché sehnat ve stavebním průmyslu dodavatele materiálu, který by byl spolehlivý a ochotný. Pokud vás nebaví přesedlávat z jedné firmy na druhou kvůli špatnému přístupu z jejich strany, není nic jednoduššího než se obrátit na specialistu jménem BOTAMENT. V dané oblasti působí řadu let a jeho produktové portfolio je vskutku pestré. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno v nabídce společnosti BOTAMENT najdete.

BOTAMENT je německý podnik, který má pět výrobních poboček strategicky rozmístěných po celé Evropě (Polsko, Německo, Rumunsko, Maďarsko a Ukrajina). Co se stability týče, tu potvrzují více než padesátileté zkušenosti. BOTAMENT se zaměřuje především na systémové produkty pro obkladače, certifikované výrobky do koupelen a mokrých prostor, hydroizolační hmoty, speciální výrobky do průmyslových objektů a systémová řešení pro zemědělské objekty.

Produkty pro obkladače

Pokud pracujete jako obkladač, neobejdete se bez kvalitního materiálu, jako jsou izolace, lepicí tmely, spárovací hmoty, přírodní kameny, různé přísady a podobně. Právě všechny uvedené věci vám poskytne společnost BOTAMENT. Prvně si připravíte podklad s penetrací a základními nátěry, následně se pustíte do izolace za pomoci jednosložkových hydroizolačních hmot, a potom se vrhnete na samotnou pokládku. Samozřejmě, proces pokládky se liší podle toho, v jaké místnosti je realizována a zda se jedná o klasický obklad, nebo třeba o kámen. Jako profesionální obkladač však určitě víte, jak máte při své práci postupovat. Jen je potřeba sehnat vhodný materiál, který vám může dodávat právě BOTAMENT.

Stavební hmoty

BOTAMENT se stane vaší pravou rukou i v případě, pokud sháníte stavební hmoty na hydroizolační vrstvy, opravy betonu či renovaci vlhkého zdiva. Bohužel, ani beton není nesmrtelný, občas se objeví nějaká kosmetická vada, kterou je potřeba opravit. O dodání stavebních hmot pro tyto účely se BOTAMENT postará.

V moderních stavbách se používají rychlovazné potěry. Zakoupit však můžete i produkty pro opravy betonových konstrukcí, na ochranné vrstvy do silážních žlabů a jímek na močůvku a podobně.

BOTAMENT má všechny produkty nezávadné vůči životnímu prostředí a samozřejmostí je, že jsou v souladu s nařízením REACH, které je vyžadováno. Disponuje vlastními laboratořemi, v nichž pracovníci provádí vývoj a testování všech produktů a veškerého materiálu, který potom putuje ke konečným zákazníkům. Stavební chemie je potom vskutku vysoké kvality.

Jestliže se chcete podívat, co všechno už BONAMET provedl, podívejte se na reference uvedené na webové stránce botament.cz. V případě, že si nebudete vědět s něčím rady, stačí kontaktovat proškolené pracovníky, již vám se vším pomohou.

Podobné příspěvky