| |

Desky pod umyvadlo dodávají koupelnám i toaletám nový rozměr

Válčíte ve své koupelně či miniaturní toaletě o každý centimetr? Ideálním řešením, jak dosáhnout třetí dimenze, jsou desky pod umyvadlo. Hodí se skvěle jak do každé koupelny, tak na WC. Odkládací plocha na toaletní a hygienické potřeby, textilie a kosmetiku v podobě dřevěné desky je nejen praktickým, ale i designově vkusným řešením. Volbou desky pod umyvadlo správných rozměrů dosáhnete nebývale většího prostoru, zvláště pokud se vám pod umyvadlo nevejde koupelnová skříňka a jiný nábytek.

Dřevěné desky pod umyvadlo mají povrch upraven tak, aby jej nepoškodila voda

Dřevo je snad nejkrásnější přírodní matriál, jaký se hodí do moderních i starobylých interiérů. Ovšem ve vlhčím prostředí pochopitelně snáze odolává zkáze než v suché místnosti. Ani této možné komplikace se nemusíte obávat. Všechny nabízené desky pod umyvadlo jsou koncipovány a speciálně ošetřeny tak, aby jim neuškodilo ani vlhko, ani mokro. Pokud vaše děti s oblibou cákají po místnosti, kde je voda, v koupelně jejich zábava bude snadno ošetřena. Desku pouze otřete suchým hadříkem nebo houbičkou a bude opět jako nová.

Volbou desky pod umyvadlo i na malém WC si ušetříte mnoho starostí s tím, kam odkládat toaletní papír, hygienické potřeby, případně saponáty a prostředky na uklízení. Vyrábějí se i desky menších rozměrů, jež krásně sednou i pod menší umyvadla, jež se instalují právě na toaletách. Desky se hodí pod umyvadla nejen v bytech, rodinných domech a na chalupách, své účelné uplatnění nacházejí i v restauracích a ubytovacích zařízeních. Návštěvníci a hosté si během umývání rukou nebo při návštěvě WC mohou pohodlně odložit kabelku či osobní věci na krásnou desku, která jim zajistí potřebný komfort. Myslete při zařizování zdánlivě nedůležitých věcí i na pohodlí svých návštěv.

Podobné příspěvky