| |

Kdo vám postaví střechu na rodinném domě i činžáku?

Říká se, že stavba a rekonstrukce střechy se řadí k nejnáročnějším stavebním úkonům. Pakliže nemáte dostatečné zkušenosti, dovednosti a vědomosti, neměli byste se do ní pouštět sami. Odborníci odvedou práci mnohem rychleji, a navíc se střechou dokáží doslova zázraky. Realizují totiž více jak 300 nových střech ročně.

Střecha je základ

Nechcete-li se pouštět do stavby střechy svépomocí, využijte možnosti střechy na klíč. Stačí jen odeslat poptávku, o vše ostatní se postará dodavatelská firma. Na základě cenové nabídky vám bude představen 3D projekt včetně trojrozměrné prezentace. V této fázi dochází k doladění detailů či úpravě návrhu. Po finálním schválení a podpisu smlouvy je projekt realizován. Střechy Praha vám předají kompletní dílo včetně krovu, klempířských prací, krytiny a montáže dalších doplňků. Pokrývači si vědí rady se šikmými i plochými střechami, v jejich portfoliu naleznete realizace střech pro bytové a činžovní domy.

Rekonstruujete?

Rekonstrukce střechy vám pomůže uspořit nemalou částku za náklady na vytápění. Řeč je hlavně o jejím zateplení. S rozsáhlejší rekonstrukcí si rovněž odborná firma hravě poradí, neboť zhodnotí současný stav a doporučí nejvhodnější postup. To se týká zejména obnovení střešní krytiny a výměny nosné konstrukce. Samozřejmostí je zajištění tesařských prací, stejně tak i chemické ošetření vůči škůdcům a dalším chorobám.

Stačí to jenom opravit?

Do opravy střechy se nikomu nechce. Vlivem povětrnostních podmínek se její stav bude nadále zhoršovat, investice do oprav se rapidně zvýší. Největším problémem je nedokonalý odvod srážkové vody, kvůli čemuž vám střechou zatéká a v domě se objevuje plíseň. Specializovaná firma se postará o veškeré klempířské práce, do nichž spadají montáže okapů, svodů, úžlabí, oplechování komínů atd.

Podobné příspěvky