| |

Nábytek z masivu má své neodolatelné kouzlo. Jaké další výhody přináší?

Chystáte-li se v nejbližší době zařizovat novou domácnost, případně jste se rozhodli vyměnit starý nábytek v některé z místností, pak nejspíše řešíte, z jakého materiálu by nové vybavení vašeho domova mělo být. Jednou z možností je volba masivního dřeva.

Nábytek z masivu se hodí do každé domácnosti

Mnozí z vás možná mají zbytečně utkvělou představu o tom, že nábytek z masivu patří spíše do tradičních a starších domácností, protože působí příliš těžkopádně a robustně. Moderní kousky však rozhodně najdou uplatnění i v novostavbách a moderně zařízených rodinných domech či bytech. Výrobci dbají na trendy, tudíž je možné si pořídit špičkový nábytek z masivu, který působí velmi svěže a lehce.

Hlavní přednosti nábytku z masivu

Masivní dřevo je pro nábytek velmi vhodným materiálem. Zejména vzhledem k jeho vysoké odolnosti. Takové dřevěné postele vydrží klidně desítky let, aniž byste jako uživatelé už po krátké době žehrali na jejich vrzání, skřípání a další nešvary, jež jsou tolik typické pro většinu dalších výrobků, respektive materiálů.

Důležité je zmínit i zdravotní hledisko. Masivní nábytek také v tomto ohledu vítězí. Nezpůsobuje žádné alergické reakce či jiné zdravotní potíže, nevadí mu kontakt s lidskou pokožkou. Dřevo je obecně velmi příjemným materiálem, který se pro bydlení náramně hodí.

Jako majitelé oceníte i přirozenou vůni přírodního dřeva. Proto je tolik oblíbená třeba právě postel z masivu, jež místnosti a vašemu spánku zajistí zcela jiné, lepší podmínky nežli kov a další materiály. Masivní postel je navíc i velmi stabilní, a to prakticky na jakémkoliv povrchu.

Z hlediska ceny je pravdou, že nábytek z masivu nepatří k nejlevnějším řešením. Opět je ale nutné si připomenout, že je velmi pevný a odolný, má dlouhou životnost. Investice do nábytku z masivního dřeva, tedy kupříkladu masivní postele, se tak rozhodně vyplatí.

Prohlédněte si nabídku s nábytkem a postelemi z masivu na www.extra-nabytek.cz/postele-z-masivu

Podobné příspěvky