| |

Právě teď je nejvyšší čas začít uvažovat o koupi bazénu

…tedy alespoň pokud se chcete koupat ještě letos v létě. Proces koupě, přípravy a instalace bazénu nějakou dobu zabere, takže je nejlepší vybrat a objednat váš vysněný typ už nyní. Na jaře pak započne práce a na sezónu budete již dokonale připraveni.

Každé zahradě sluší něco jiného

Přejete si obdélníkový bazén, nebo raději kulatý? Možná, že stylu vaší zahrady bude dokonce sedět bazén atypických rozměrů. I v typech je v dnešní době obrovský výběr, posuďte sami: bazén samonosný, přelivový, nadzemní, zapuštěný… A pak je třeba zvážit i zastřešení, které vám může prodloužit koupací období. Pokud si nejste jisti, jaká kombinace vám bude nejlépe vyhovovat, využijte praktického 3D vizualizátoru na stránkách specialisty na zahradní bazény, společnosti Albixon.

Bazén je jen prvním krokem

Jestliže jste si již vybrali perfektní bazén, stále nemáte vyhráno. Stále vám ještě zbývá postarat se o technickou stránku věci, tedy konkrétně o bazénovou filtraci a čerpadlo, případně i již zmíněné zastřešení bazénu. I zde vám Albixon a.s. dokáže ušetřit starosti, za výhodnou cenu totiž nabízí tzv. Quattro set, který v sobě již všechny tyto nezbytnosti zahrnuje. V jediném balíčku tak získáte zastřešený bazén s veškerým příslušenstvím i vybavenou technologickou šachtou.

Materiál, který vydrží téměř všechno

Důležitým bodem při koupi zahradního bazénu je výběr toho nejlepšího materiálu. U samonosných bazénů se obvykle používá homogenní kopolymer, oblíbené jsou také laminátové či foliové bazény. Nebo můžete vsadit na revoluční materiál ALBISTONE®, který je mimořádně odolný proti mechanickému poškození a vydrží vám jako nový až 50 let. Výborně odolává i UV záření a prudkým mrazům – je určen pro teploty v širokém rozpětí -40 °C až +70 °C. Při tom všem si zachovává vynikající barevnou stálost, takže ani po letech nevybledne.

Podobné příspěvky