| | | |

Kuchyně, vestavěné skříně i nábytek na míru. V JN Interiér zvládají všechno!

O kuchyni se říká, že je srdcem domova. A že ta nejdůležitější rodinná rozhodnutí padají za kuchyňským stolem. Zkuste s tímto vědomím přistupovat i při zařizování kuchyně jako takové. Vybírejte ji tedy nejenom rozumem, ale také srdcem.

Praktická, funkční, ale i estetická, to jsou zřejmě hlavní rysy současné moderní kuchyně. Ta by ovšem v první řadě měla zapadat do celkového ladění domácnosti – rustikální kuchyně v moderním interiéru opravdu nemá své místo. A obráceně. Kuchyně se zkrátka jejím uživatelům musí líbit, ale také se v ní musí dobře cítit a především se jim v ní musí dobře vařit.

Neopomeňte hlavní funkci kuchyně

Hlavní funkcí kuchyně je přeci jen příprava pokrmů. Z toho důvodu všichni, již ji mají na svých bedrech (všimněte si, že nepoužíváme pojem hospodyňky), by měli mít vše nezbytné po ruce. Mezi jednotlivými spotřebiči, jako jsou trouba, mikrovlnka, pekárna, lednička a spousta dalších, které celý proces přípravy pokrmů usnadňují a zrychlují, by měla být vzdálenost maximálně několika kroků.

Kuchyně na míru

Kuchyni můžete mít z lamina i dýhy. Lakovanou i fóliovou. Obraťte se na odborníky a nechte si od nich zpracovat návrh kuchyně na míru. Najdete je například ve společnosti JN Interiér z Brandýsa nad Labem. Vaší pozornosti by neměla uniknout velmi dobře zpracovaná fotogalerie kuchyní (na internetu hledejte pod odkazem kuchyně fotogalerie), která vám poslouží jako skvělý zdroj inspirace.

Vestavěné skříně

I takto může vaše nová kuchyně snů vypadat. Nebo úplně jinak. Šikovní řemeslníci jsou připraveni přizpůsobit se vašemu vkusu, požadavkům i preferencím. Rozměrovým, materiálovým i barevným. A když už si necháte vyrobit kuchyni na míru, zvažte i výrobu vestavěné skříně. Ergonomické, s digitálním potiskem a s velkou variabilitou doplňků, které umožní stoprocentní využití jejích prostor.

Nábytek na míru

Další specializací společnosti je nábytek na míru – do obýváku, koupelny, ložnice. Do soukromých i komerčních prostor. S kvalitním kováním a doplňky. JN Interiér si zkrátka troufne zařídit celou vaši domácnost i kancelář. Vkusně a kvalitně. Tak toho využijte.

Podobné příspěvky