| | |

Vybíráme obraz. Jak by měl vypadat ten dokonalý?

Máte vymalováno, ale pořád vám přijde, že to není ono? Že stěna vypadá příliš prázdná? Potom je pravý čas na koupi obrazu. Podle čeho vybrat ten pravý, vám poradíme. Naším prvním tipem je už samotné místo výběru. Doporučíme prodej obrazů online. Výhody této cesty jsou celkem jasné. Když jde o trojice těch hlavních, rozhodně musíme zmínit tato pozitiva:

  • Široká škála možností
  • Příznivé ceny
  • Výběr z pohodlí vašeho domova

Jak je to s velikostí?

Určitě je třeba v první řadě zohlednit velikost stěny, na kterou chcete obraz umístit. Můžete zvolit bud jeden jediný, nebo několik menších. Velkým hitem jsou i vícedílné obrazy, které se skládají z několika kusů, které vytvářejí jednotný celek. Jde o celkem zajímavé řešení právě tam, kde chcete obrazem pokrýt větší část prázdné zdi.

Snažte se upoutat pozornost

Nejenom motivem, na který se podíváme později. Součástí zajímavého obrazu by měl být také rám. I ten lze z určitého pohledu považovat za zajímavý umělecký kousek. Podobně jako v případě obrazů, tak i zde platí, že objednat rámy na obrazy můžete jednoduše online. A to jenom spolu s kupovaným obrazem, ale i samostatně – pro obraz, který již doma máte a který plánujete pověsit na stěnu.

Motivů je na výběr více než dost

Hlavní je, aby se vám motiv obrazu líbil. Pokud máte rádi spíše klid, nic nezkazíte různými motivy přírody. Jestliže naopak bydlíte v moderním domě nebo bytě, může přijít vhod řešení, kterým jsou abstraktní motivy. Na první pohled sice v malbě neuvidíte nic konkrétního. Celkově ale vypadá velmi originálně. Když půjde o provedení barevné, bude se dokonale hodit na bílou stěnu.

A když ani toto není vhodné řešení, můžete se zkusit vydat cestou fotografie. Na své zdi tak budete mít věrné zobrazení oblíbeného místa, architektonického skvostu, kousku nádherné přírody, nebo třeba západu slunce.

Podobné příspěvky